V úterý 18. 2. 2020 proběhlo školní kolo recitační soutěže žáků 1. – 5. ročníku v sále školy. Z každé třídy byli vybráni žáci, kteří zaujali svým přednesem ve své třídě. Pro velký zájem se počet delegovaných žáků z jednotlivých tříd každým rokem zvyšuje. Děti si mohou vybrat básničku, kterou se společně ve třídách učí, mohou si připravit i podle svého výběru. Přehled všech letošních soutěžících i výběr jejich básniček najdete ve školním časopise. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, porota měla těžké rozhodování a rozhodla takto:

kategorie ( 1. – 3. ročník)

  1. místo – Ema Cermanová 3.A
  2. místo – Anna Machačová 1.A, Jáchym Lejp 2.A
  3. místo – Magdaléna Cejnarová 2.A

kategorie ( 4. – 5. ročník)

  1. místo – Adéla Pitašová 4.A
  2.    místo – Andrea Czubová  5.A
  3. místo – Magdaléna Čtvrtečková 5.A

Všem soutěžícím děkuje za hezká vystoupení, vítězům blahopřejeme.

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít