V pátek 29. listopadu se žáci šestého a sedmého ročníku zúčastnili jako vítězově z rychnovského okresu krajského finále v Hostinném. Na turnaj postoupilo pouze pět vítězů z jednotlivých okresů Královéhradeckého kraje. Odjížděli jsme si hlavně zahrát, na úspěch jsme pomýšleli spíše tajně. Jen někteří byli plni optimismu a viděli se již v celostátním finále. Od jejich snu jsme nakonec nebyli daleko.

Postupně jsme porazili ZŠ Nová Paka, ZŠ Štefcova Hradec Králové a ZŠ Velké Poříčí. Jen ZŠ Vrchlabí se sportovními třídami byla nad naše síly, její hráči dokonale využili natrénované standartní situace k vítězství.

Konečné druhé místo, pohár a medaile byly odměnou za předvedenou hru, bojovnost a také kázeň během turnaje.

Poděkování a uznání patří všem klukům!   Vedení školy děkuje i p. učiteli Frýdovi, který jako trenér dovedl kluky k takovému úspěchu.  Fotografie z turnaje nejdete zde

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít