24. října 2019 – Je čas přejít k dospělým

Deváťáci dospěli do let, kdy je třeba pomalu vyměnit dětské knížky za odbornou literaturu a složitější beletrii. 24. října proto zavítali do knihovny v Dobrušce, konkrétně jejího oddělení pro dospělé. S jeho chodem, výpůjční dobou a stručnou historií je seznámila paní Veronika Sazimová. Žáci v letošním roce pracují na své závěrečné práci, jejímž cílem je tvorba souvislého, strukturovaného textu. Jednou z podmínek jejího úspěšného sepsání je také práce s knižními zdroji, jejich interpretací a citací. Také proto se někteří žáci v knihovně registrovali a využijí tak jejích služeb při vypracování své práce.

                        

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít