Po skončení ledního hokeje nastupují na jaře suchozemští hokejisté – hokejbalisté. V celostátní soutěži škol Hokejbal proti drogám se naše družstvo mladších žáků – kluci ze 3. třídy, probojovalo přes okresní turnaj a krajské finále až do finále celorepublikového ve Světlé nad Sázavou. Tam se nám podařilo zvítězit nad domácími, ale po těsných porážkách od Kladna, Pardubic a také od našich kamarádů z Voděrad jsme skončili na šestém místě. Přesto je třeba výkon kluků, kteří nemají kde trénovat, chybí hala, ale i vhodné hřiště, hodnotit jako výborný.     -jf-

Další foto zde

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít