Poloostrov Gargáno je od Dobrušky hodně vzdálený (1600 km), přesto jsme si tuto lokalitu velmi oblíbili a jezdíme sem se žáky i jejich rodiči už 12 let. Kromě svérázné krásné přírody, teplého podnebí a klidného moře zde máme již i italské přátele, se kterými připravujeme každé dva roky pro 100 rekreantů zajímavý program, zaměřený na poznávání krás poloostrova. Nechybí ani program pro děti i dospělé, diskotéky, ochutnávky tradičních lokálních dobrot a návštěva rázovitých italských měst. To vše letos od 7. do 16 června.           -vh-

Fotografie z pohodového pobytu si můžete prohlédnout zde.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít