se cítili žáci 2. A, když se mohli už druhým rokem zúčastnit akce pořádané společností Aqua Servis, a.s. a Českým rybářským svazem.  V rámci Dne Země pomáhali vysazovat pstruhy do Zlatého potoka v Mělčanech. V holínkách (většinou naplněných vodou až po okraj J) stáli uprostřed potoka a vypouštěli rybky pěkně po proudu. Pstruzi to zvládli, holínky neuplavaly a děti si za odměnu mohly opéct špekáčky na ohni. Krásné počasí jen skvěle doplnilo výjimečný zážitek z propojení environmentální výchovy s praxí.         -Pe-

Více fotek zde

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít