Ve čtvrtek 25.4.2019 byli žáci 3.A pozváni do DDM v Dobrušce na prvoučný program Příroda jako puzzle.
Ve skupinkách plnili úkoly týkající se znalostí z živé přírody, určovali rostliny, procvičili si svůj postřeh, paměť a důvtip.Velmi milým i cenným zpestřením bylo povídání se zkušeným včelařem panem Zdeňkem Štěpánem z Chábor, který dětem přinesl ukázat i včelí roj ( bezpečně ukrytý za plexisklem), zajímavě o včelím životě dětem vyprávěl a seznámil děti i s včelařskými pomůckami. Děti si mohly zatočit klikou medometu, připravit voskový rámeček ap.Velmi děkujeme paní ředitelce Šafářové za uspořádání takovéto milé a poučné akce.                 -ht-

Více fotek naleznete zde

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít