Rovněž žáci osmého ročníku zamířili dne 9. října 2018 do Prahy. Jejich toulky se odehrávaly v okolí Pražského hradu. Během téměř desetikilometrové procházky Prahou zhlédli perly barokní architektury, jako je Loreta, Černínský palác, chrám sv. Mikuláše, kostel sv. Jakuba a knihovna Strahovského kláštera. Prohlédli si rovněž pravidelnost a jednoduchost architektury renesanční na příkladu Schwarzenberského paláce a zavítali do velkolepých zahrad v okolí paláce Valdštejnského. Unavení, ale plní dojmů a dobrot z KFC se k večeru vraceli z Prahy zpět.   -VM-

                  

                                                        

 

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít