Každý rok vyrážíme s ročníky druhého stupně do Prahy, letos jsme přibrali i pátou třídu a společně vyjeli poznávat krásy našeho hlavního města. Sedmý ročník se pomocí pracovních listů seznamoval s vývojem Pražského hradu a přilehlých královských zahrad. Naše prohlídka byla ztížena monackou státní návštěvou, ale i tak jsme společně prošli II. a III. nádvoří, svatovítskou katedrálu, královský palác, baziliku sv. Jiří a Zlatou uličku. Místy jsme se sice prodírali davy zahraničních turistů, ale odměnou nám byl panoramatický pohled na Prahu, který se před námi otevřel u Lobkowiczkého paláce.  -vm-

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít