Během celých prázdnin se ve škole přistavuje nová místnost nad vestibulem. Po propojení s původní místností ŠD3 v 1. patře vznikne obrovský prostor pro děti, které pro svoji relaxaci musely často využívat i chodby školy. Bohužel učebna nebude dokončena k 1. září, a tak první měsíc školního roku 2018-19 budou děti využívat náhradní místnosti.

Prosíme rodiče i děti, aby při příchodu do školy měli pochopení pro případné překážky. Úpravy se týkají i vestibulu, kde se bude pokládat nová dlažba a místnost se bude nově malovat. Pokud by tyto práce nebyly v pondělí 3. září dokončeny, bude vyznačen jiný – nouzový vchod do budovy. 

        

         

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít