Maškarní karneval připravily a zorganizovaly vychovatelky za podpory přátel školy a Města Dobrušky. Nedělní odpoledne patřilo více než dvěma stům „dospěláků“ a dětem v pestrých maskách. Přivítalo je vystoupení malých gymnastek pod vedením Anity Melišové. Program v zaplněném sále kulturního domu připravil a moderoval p. ředitel spolu s p. uč. Schmoranzovou a p. uč. Machem. Pomáhali starší žáci i bývalí absolventi školy. Hudbu zajistil Vojta Flígr. Děti pod jejich vedením tančily, soutěžily a hrály různé zábavné hry. Vítězem byl každý, kdo se zúčastnil. Všechny děti si odnesly odměny za krásné masky a většina i ceny z bohaté tomboly.

         

        

                       

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít