Jak využít zkrácený týden? Nejlépe na sněhu a sportem. I když předpověď nebyla na dny posledního lednového týdne ideální, neváhali jsme a vydali se společně se žáky druhého stupně do hor. Lyžařského kurzu, který měl podobu čtyř dopoledních výjezdů, se zúčastnilo celkem 45 žáků a 5 instruktorů, převážně z řad pedagogického sboru ZŠ Pulické. Vítáni byli lyžaři i snowboardisté, a to jak pokročilí, tak naprostí začátečníci. Každý den jsme se potýkali s jiným sněhem, pondělí bylo ve znamení deště, v úterý nám přimrzlo, středu prozářilo zimní sluníčko a čtvrtek prochumelil. Žáci tak prožili konec prvního pololetí aktivně, prodloužený víkend jim umožní odpočívat a v pondělí společně opět naskočíme do školního rytmu. Nutno podotknout, že mnozí z nich by si kurz ještě rádi protáhli. Za celý tým instruktorů bych chtěl u každého účastníka vyzdvihnout snahu se zlepšit a pracovat na sobě. Kurz proběhl v přátelské atmosféře a těší nás, že mnozí, kteří v pondělí ráno stáli na svahu poprvé, dnes již bez větších obtíží samostatně jezdí.                                                                 Mgr. Václav Mach

        

                 

          

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít