Hned první den školy po Vánocích měly děti v 1. – 3. třídě návštěvu. V rámci projektu „Ovoce do škol“ měla postavička Bovýska dětem připomenout prospěšnost zeleniny a ovoce pro jejich zdraví. Bovýsek děti prověřoval ze znalostí běžných i méně známých druhů přírodních produktů. Mezi domácími druhy se vyznaly dobře, problémy jim dělalo avokádo, papája, pomelo, kaki, kdoule a ze zeleniny artyčok, čekanka, lilek, chřest.

             

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít