Projektový „čertovský den“ je již po několik let událostí celé školy, hlavně pak “deváťáků“, kteří vše připravují v rámci estetické výchovy. Dvě skupiny Mikulášů, andělů a čertů navštívily postupně mateřskou školu Komenského, Za Univerzitou i ve Valu. Očekávaly je i maminky s dětmi v „Hastrmánku“.  Všude se chválilo, káralo i nadělovalo. Jedna skupina navštívila 1. až 4. třídu i v naší škole. Děti se pak sešly v sále školy a společně si zatančily a zasoutěžily v čertovských disciplínách.

                                              

 

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít