Velmi zajímavá byla pro žáky i učitele návštěva dvojice hudebníků za skupiny Solideo dne 16. 11. Byly se na ně podívat všechny třídy v naší tělocvičně. Pan Miloš Fr. Rejman nám představil různé historické dechové nástroje a jeden strunný – byla to kobza. Zahrál nám na gemshorny – hudební nástroje ze zvířecích rohů, např. z antilopy, berana, muflona, kozla a mnoho dalších. Poslechli jsme si jak znějí středověké dudy. Všem se to líbilo. Nakonec proběhla malá soutěž o CD s nahrávkami středověké hudby.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít