S blížícím se koncem školního roku se žáci tradičně vydávají na vlastivědné a turistické exkurze. Také osmáci a někteří deváťáci vyrazili do přírody, tentokrát na rafty na řeku Jizeru. Po dva dny kombinovali sjezd z Malé Skály do Dolánek – k historickému Dlaskovu statku a zpět proti proudu řeky na koloběžkách. Více než šestnáctikilometrová trasa – osm po proudu na raftu a osm zpět na koloběžce, byla v horkém počasí po oba dny dosti náročná, ale pobyt nám zpestřily i zajímavé zážitky: na koloběžkách jsme se zastavili u krásné pojizerské chalupy a požádali o vodu na občerstvení. Nejen že jsme se setkali s velkou ochotou, ale zjistili jsme, že paní, která nás občerstvila, má známé v Dobrušce. Druhé příjemné překvapení čekalo na zpáteční cestě děvčata, když s námi jel ve vlaku zpěvák Vašek Lebeda, známý pod přezdívkou Voxel. Děvčata situace využila nejen ke společné fotografii, ale i ke krátkému interwiev pro náš školní časopis.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít